Отборите на Ирландия и Белгия играят при резултат 0:0 в контрола.

...

НА ЖИВО: Ирландия - Белгия 0:0

Отборите на Ирландия и Белгия играят при резултат 0:0  в контрола. Срещата започва в 19:00 часа и може да я гледате директно по DIEMA SPORT. На Gong.bg ще проследим най-интересното от конфликта.

В 3-ата минута пристигна първата по-опасна обстановка и тя бе пред вратата на " алените дяволи ". Чидози Огбене бе изведен с прекрасен пас, след което шутира, само че настрана от задачата.

Около осем минути по-късно Юри Тилеманс стигна до центриране в наказателното поле и стреля с глава, само че осъществяването му бе неопределено и мина до десния непряк дирек на вратата.

Домакините получиха дузпа в 26-ата минута, откакто неприятелски състезател игра с ръка в личното си наказателно поле. Евън Фъргюсън застана зад топката, само че не насочи най-хубавия удар и Матс Селс избави.

В 32-ата минута Йоан Бакайоко опита шут от сериозна отдалеченост, който обаче мина високо над вратата на Ирландия.

Второто полувреме стартира с добра опция пред ирландците. Роби Брейди центрира чудесно, а в наказателносто Евън Фъргюсън се извиси и стреля с глава от близко, само че прати топката над вратата.

В 50-ата минута Опенда стреля от въздуха мощно. Келъхър спря топката, като в началото я изпусна, само че по-късно без проблеми я улови.